BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

KURTARAN, TÜPRAŞ Ortaokulunu Ziyaret Etti

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut KURTARAN TÜPRAŞ Ortaokulunu ziyaret edip öğretmenlerle bir araya geldi.
KURTARAN, TÜPRAŞ Ortaokulunu Ziyaret Etti

Okula gelişinde İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut KURTARAN'ı Okul Müdürü Zeynel Abidin TAYMUR karşıladı. Okulu gezen KURTARAN EBA Destek Noktasında incelemede bulunup yetkililerden çalışmalar hakkında bilgi aldı. Daha sonra öğretmenler odasında öğretmenlerle bir araya gelen İl Milli Eğitim Müdürümüz KURTARAN öğretmenlerle bir süre sohbet edip yeni eğitim öğretim yılının hayırlı olmasını diledi.

İl Milli Eğitim Müdürümüz KURTARAN: "Değerli arkadaşlar yeni eğitim öğretim yılına uzaktan eğitimle yöntemiyle başladık. Uzaktan eğitim süreci boyunca kendisine ulaşamadığımız öğrencimiz kalmamalı. Yapacağımız çalışmalarla bütün öğrencilerimizi uzaktan eğitime dahil etmeliyiz. Bizlerin ve sizlerin bütün çabası ve enerjisi bu yönde. Okulumuzda kurulan EBA Destek Noktası ile evinde imkânı olmayan çocuklarımıza fırsat eşitliği sağlayarak uzaktan eğitime katılımlarını sağlıyoruz. Ana hedefimiz çocuklarımızı yüz yüze eğitime hazır hale getirmektir." diyen KURTARAN ziyaretin sonunda okula kitaplarını almaya gelen veli ve öğrencilerle de sohbet ederek velilerden uzaktan eğitim sürecinde çocuklarla her zamankinden daha fazla ilgilenmelerini istedi.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut KURTARAN'a okul ziyaretinde Şube Müdürü Ömer ÇİÇEK eşlik etti.

 

07-09-202007-09-202007-09-2020

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.