BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

KURTARAN Şehit Öğretmen Şenay Aybüke Yalçın'ı Anma Programına Katıldı

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut KURTARAN, Kozluk Şehit Öğretmen Şenay Aybüke Yalçın Anadolu Lisesini ziyaret edip Şehit Öğretmen Şenay Aybüke Yalçın'ı anma programına katıldı.
KURTARAN Şehit Öğretmen Şenay Aybüke Yalçın'ı Anma Programına Katıldı

3 yıl önce görev yaptığı Kozluk ilçesinde terör örgütü tarafından hain bir saldırı sonucu şehit edilen genç Öğretmen Şenay Aybüke Yalçın'nın şehadet yıldönümünde görev yaptığı ve ismini taşıyan okulu ziyaret eden İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut KURTARAN, burada şehit öğretmen anısına açılan hatıra defterine duygularını yazıp şehit öğretmenin görev yaptığı müzik sınıfına geçerek Şehit Öğretmenimizin aziz hatırasını andı.

Şehit Öğretmeni rahmetle anan İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut KURTARAN anı defterine: "3 yıl önce hain bir saldırı sonucu aramızdan ayrılan Aybüke Öğretmenimizi bugün özlemle, rahmetle ve minnetle anıyoruz. 9 Haziran 2017 yılında bir karne gününde öğretmenimizi şehit ettiler. Terör örgütü çirkin yüzünü bu kez de öğretmenimizi şehit ederek gösterdi. Aradan geçen 3 yıl boyunca Aybüke öğretmenimizi hiçbir zaman unutmadık. Öğretmenimizin acısı hala yüreğimizin en derin yerinde duruyor. Mekânın cennet olsun" dedi.

09-06-202009-06-202009-06-202009-06-2020

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.