BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Kurtaran, Özel Eğitim Uygulama Okulunu Ziyaret Etti

İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Kurtaran bu yıl eğitim öğretime başlayan Aydın Konak Özel Eğitim Uygulama Okulunu ziyaret etti
Kurtaran, Özel Eğitim Uygulama Okulunu Ziyaret Etti

Aydın Konak Özel Eğitim Uygulama Okuluna gelişinde İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Kurtaran’ı Uygulama Okul Müdürü Ekrem Başalak karşıladı. Aydın Konak Özel Eğitim Uygulama Okulu hakkında Okul Müdürü Ekrem Başalak’tan bilgi alan Kurtaran, okulu gezdi, sınıfları ziyaret etti, eğitim gören özel çocuklarla bir süre sohbet etti.

Bu çocuklarımız bize Allah’ın bir lütfu diyen, İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Kurtaran; “Her çocuk bizim için değerlidir, özel çocuklarımızın daha güzel ve rahat bir yaşam sürdürebilmeleri için gerekli eğitimi görmeleri hem kendilerini hem ailelerini hem de bizleri mutlu edecektir. Milli Eğitim olarak çocuklarımıza en iyi imkânı sağlama çabalarımız kesintisiz devam edecek. Bu güzel ve özel çocuklarımızın eğitiminde emeği geçen idareci ve öğretmenlerimize de çalışmalarından ve emeklerinden dolayı teşekkür ederim.” diye konuştu. Aydın Konak Özel Eğitim Uygulama Okulu ziyaretinde İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Kurtaran’a Şube Müdürü Akın Arı eşlik etti.  

08-11-201808-11-201808-11-201808-11-201808-11-2018

 

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.