BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

KURTARAN, Okul Öncesi Öğretmenleriyle Buluştu

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut KURTARAN, 'Öğretmen Buluşmaları' kapsamında Okul Öncesi Öğretmenleriyle bir araya geldi.
KURTARAN, Okul Öncesi Öğretmenleriyle Buluştu

 Milli Eğitim Müdürlüğümüzün 'Öğretmen Buluşmaları' projesi kapsamında gerçekleşen programda İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut KURTARAN, okul öncesi öğretmenleriyle bir araya geldi. 2020-2021 Eğitim-Öğretim yılının ilk 'Öğretmen Buluşmaları' toplantısı öğretmenevi toplantı salonunda gerçekleşti.

Toplantıda okul öncesi öğretmenleriyle sohbet eden İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut KURTARAN, eğitimin temeli olarak kabul edilen okul öncesi eğitimin önemine dikkat çekti.

"Öğretmenlerimizin görüşleri doğrultusunda çalışmalarımızı planlıyoruz."

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut KURTARAN: "Değerli Arkadaşlar yeni eğitim-öğretim yılının ilk öğretmen buluşmasını gerçekleştiriyoruz. Bugün burada bizlerin davetine icabet ettiğiniz için hepinize teşekkür ediyorum. Siz değerli öğretmenlerimizle bir araya gelmek sizlerin değerli fikirlerinizden yararlanmak bizleri ziyadesiyle mutlu ediyor. Öğretmen buluşmalarımızın amacı siz değerli öğretmenlerimizin görüş ve önerilerinden faydalanmak. Çünkü sizlerin fikirleri doğrultusunda çalışmalarımızı yürütüyor ve planlıyoruz. Bugün bu toplantının bu doğrultuda ilimiz okul öncesi eğitimine büyük bir katkı sağlayacağına olan inancım tamdır.

"Çocuklarımızın maske, mesafe ve temizlik konularında gösterdikleri uyum ve üstün hassasiyet bizlerde hayranlık uyandırdı."

Yeni eğitim-öğretim yılına salgın sürecinden dolayı kademeli bir şekilde başladık. Eğitim-öğretime ilk başlayan grup sizlersiniz.  Salgın şartlarında eğitime başladınız ve bu süreçte büyük bir özveriyle çalıştınız. Sergilediğiniz üstün çaba ve gayretle okullarımızın çocuklarımız için güvenli ortamlar olduğunu bir kez daha gösterdiniz. Özelikle çocuklarımızın maske, mesafe ve temizlik konularında gösterdikleri uyum ve üstün hassasiyet bizlerde hayranlık uyandırdı. Çocuklarımızın bu konuda gösterdikleri uyum ve üstün hassasiyet biz yetişkinlere örnek oldu. Bu mutlu ve gurur verici tablonun gerçekleşmesinde büyük bir emek veren sizlere ve çocuklarımıza teşekkür ediyorum.

 Bu toplantımızın ilimiz eğitimi adına hayırlara vesile olmasını diliyorum. Yeni eğitim-öğretim yılında yapacağınız çalışmalarda sizlere başarılar diliyorum." dedi.

İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut KURTARAN'ın konuşmasının ardından program, öğretmenlerin görüş-önerilerini ifade etmeleri ve hatıra fotoğrafı çekimiyle sona erdi.

Öğretmen buluşması programına Şube Müdürü Abdurrahim KUSEN ile Basın ve Halkla İlişkiler Koordinatörü Hüseyin DEMİR eşlik ettiler.

 

08-10-202008-10-202008-10-2020

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.