BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

KURTARAN, Öğrencilerle Birlikte Ağaç Dikti

TOKİ Kazım Karabekir Ortaokulu öğretmen ve öğrencilerinin hayata geçirdiği “Her Sınıfın Bir Ağacı Olsun” projesi kapsamında ağaç dikme etkinliği gerçekleştirildi.
KURTARAN, Öğrencilerle Birlikte Ağaç Dikti

TOKİ Kazım Karabekir Ortaokulu bahçesinde gerçekleşen ağaç dikme etkinliğine İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut KURTARAN, Şube Müdürü Akın ARI, bazı okul müdürleri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı. KURTARAN, “Her Sınıfın Bir Ağacı Olsun” projesi kapsamında öğrencilerle birlikte ağaç dikti ve öğrencilere hitaben bir konuşma yaptı.

İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Kurtaran: “Sevgili öğrenciler, ‘Her Sınıfın Bir Ağacı Olsun’ projesi daha güzel ve daha temiz bir çevre için örnek bir projedir. Bu proje sayesinde her sınıfımızın bir ağacı oldu. Bu fidanların büyüyebilmeleri için diktiğiniz ağaçlara sahip çıkmalı ve düzenli bir şekilde sulamalısınız. İnşallah bu fidanlar büyüdüklerinde okul bahçemizin daha güzel ve daha temiz bir yer haline gelmesini sağlayacak. Siz ve sizden sonra burada okuyacak olan kardeşleriniz bu ağaçların gölgelerinden faydalanacak, daha güzel ve bol oksijenli bir ortamda zaman geçirecekler. Ben böylesi güzel bir projenin hayata geçirilmesinde emeği geçen idareci, öğretmen ve öğrencilerimizi kutluyorum” diye konuştu.

06-03-201806-03-201806-03-201806-03-201806-03-2018

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.