BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Kurtaran, Minik Tiyatrocuları Konuk Etti

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut Kurtaran Üçüncü Ulusal Nasreddin Hoca Fıkra Canlandırma Yarışması il finalinde birinci olan Vali Zeki Şanal İlkokulu öğrencilerini konuk etti.
Kurtaran, Minik Tiyatrocuları Konuk Etti

Öğretmenleri eşliğinde gelen minik tiyatrocularla İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut Kurtaran bir süre sohbet etti. Okul Müdürü Bilal Eroğlu’ndan yarışma ile ilgili bilgi aldı. Minik öğrencilere Konya ilinde yapılacak olan ‘Üçüncü Ulusal Nasreddin Hoca Fıkra Canlandırma Türkiye yarışmasında başarılar diledi.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut Kurtaran “Sevgili çocuklar ilimizde ilk kez yapılan Nasreddin Hoca Fıkra Canlandırma yarışmasında il birincisi oldunuz. Sizi kutluyorum. Bu başarıda emeği geçen öğretmenlerinize ve size destek olan ailelerinize teşekkür ediyorum. Konya ilinde yapılacak Türkiye yarışmasında da Nasreddin Hoca Fıkralarını en güzel şekilde canlandıracağınıza inanıyorum, şimdiden size başarılar diliyorum.” dedi. Ziyaretin sonunda minik konuklarına kitap hediye eden İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut Kurtaran onlarla hatıra fotoğrafı çektirdi. Ziyarette İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Bahattin Atilla da hazır bulundu.

03-05-201903-05-201903-05-201903-05-2019

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.