BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Kurtaran, Minik Öğrencilere Mülakat Verdi

Vali Zeki Şanal İlkokulu 4. Sınıf öğrencileri İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Kurtaran’ı ziyaret edip, okul dergisi için röportaj yaptılar.
Kurtaran, Minik Öğrencilere Mülakat Verdi

Okul dergisi için röportaj talebinde bulunan Vali Zeki Şanal İlkokulu 4. Sınıf öğrencileri Elif Ülgen ve Ömer Tüzük’ü makamında kabul eden İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Kurtaran, öğrencilerin sorularını cevapladı. Oldukça samimi bir havada geçen röportaj sonrasında öğrencilerle bir süre sohbet eden Kurtaran, ziyaretin sonunda öğrencilere kitap hediye etti.  

“Çok kitap okuyanlar kendilerini her yerde daha iyi ifade ederler” diyen Kurtaran: “Sevgili çocuklar, öncelikle özgüveninizden dolayı sizi tebrik ediyorum. Eğitiminizde emeği geçen öğretmenlerinize ve ailelerinize teşekkür ediyorum. Tabi başarılı olmak için bilgiyi talep etmek gerekir. Bilgiye sahip olmak içinde çok okumanız lazım. Kısacası hayatınızın her döneminde başarılı olmak için derslerinize çok çalışmalı ve bol bol kitap okumalısınız. Kitaplara olan ilginiz arttıkça başarınızda artar, başarınız arttıkça daha mutlu bireyler olursunuz. Ayrıca elde ettiğiniz başarılarla kardeşlerinize ve arkadaşlarınıza örnek olmuş olacaksınız. Bizlerde sizlerin daha başarılı olması ve geleceğe en iyi şekilde hazırlanmanız için İlimiz genelinde birçok projeyi hayata geçirmiş bulunmaktayız” diye konuştu.    

Gerçekleşen röportaj ziyaretinde minik öğrencilere Okul Müdürü Bilal Eroğlu, Müdür Yardımcıları İsmet Akay, Şakir Erkun, Rehber Öğretmenler Aysun Bilici ve Emre Kartal Eşlik ettiler.

20-02-201820-02-201820-02-201820-02-2018

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.