BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

KURTARAN, Hafızlık Eğitimi Alacak Öğrencilere Başarılar Diledi

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut KURTARAN 15 Temmuz Şehitleri İmam Hatip Ortaokulunu ziyaret etti.
KURTARAN, Hafızlık Eğitimi Alacak Öğrencilere Başarılar Diledi

Gültepe Mahallesinde eğitim veren 15 Temmuz Şehitleri İmam Hatip Ortaokuluna gelişinde İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut KURTARAN'ı Okul Müdürü Hasan KESKİN karşıladı. Okulu gezip okul idarecilerinden okulun son durumu ile ilgili bilgi alan İl Milli Eğitim Müdürümüz KURTARAN daha sonra hafızlık sınıfını ziyaret edip burada öğrenciler hakkında öğretmenlerden bilgi aldı öğrencilerle bir süre sohbet etti. Öğretmenlerin yeni eğitim öğretim yılını kutlayıp çalışmalarında başarı dileyen İl Milli Eğitim Müdürümüz KURTARAN öğrencilere de herkese nasip olmayan hafızlık eğitimini akademik eğitim ile beraber alacak olmalarından dolayı tebrik etti, başarı diledi.

KURTARAN; "Sevgili çocuklar yeni eğitim öğretim yılının başlamasıyla sizlerde temel eğitimin ikinci kademesine başladınız, temel eğitiminizin yanı sıra her insana nasip olmayan hafızlık eğitimi de alacaksınız. Hafızlık eğitimi zihninizin daha fazla çalışmasına katkı sağlayacağından akademik derslerinizde de daha çok başarı sağlayacaksınız. Çünkü insan zihni okumayla gelişir bilgiyle beslenir. Başarınızı daha çok arttırmanız içinde derslerinize çok çalışıp bol bol kitap okumalısınız, eğitim hayatınızda ve yeni başladığınız hafızlık eğitiminde hepinize başarılar diliyorum" dedi.  İl Milli Eğitim Müdürümüz KURTARAN'ın ziyaretinde Şube Müdürü Abdulvahap HINÇ'da eşlik etti.  

13-09-201913-09-201913-09-201913-09-201913-09-2019

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.