BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

KURTARAN "eTWİNNİNG" Faaliyetlerinde Başarılı Olan Nagehan Öğretmeni Kutladı

Cumhuriyet Ortaokulu Öğretmeni Nagehan RÜZGAR "eTWİNNİNG" topluluk faaliyetleri kapsamında yaptığı projelerle 3 başarı sertifikası aldı.
KURTARAN

eTWİNNİNG topluluk faaliyetleri kapsamında yaptığı projelerle 2 ulusal 1 Avrupa başarı sertifikası alan Cumhuriyet Ortaokulu Sosyal Bilgiler Öğretmeni Nagehan RÜZGAR Okul Müdürü Serdal ÇELİK ile birlikte, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut KURTARAN'ı ziyaret ettiler. Konuklarıyla bir süre sohbet eden ve yapılan çalışmalar hakkında bilgi alan İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut KURTARAN yaptığı çalışmalarla 3 ödül alan Öğretmen Nagehan RÜZGAR'ı kutladı, faaliyetlere destek veren okul müdürü ve idarecilere de teşekkür etti.

Bilgi ve İletişim Teknolojilerini kullanarak işbirliği yapmaya teşvik etmeyi amaçlayan "eTWİNNİNG" topluluk faaliyetleri kapsamında Culture Street (Kültür Sokağı) ve Wonderland (Harikalar Diyarı) projesinin değerler eğitimi, kodlama ve okuma konularında 6 ülkenin katıldığı 12 ortak çalışmanın olduğu uluslararası kültür projesinde yaptığı faaliyetlerle 2 ulusal 1 Avrupa ödülü kazanan Cumhuriyet Ortaokulu Sosyal Bilgiler Öğretmeni Nagehan RÜZGAR 3 başarı belgesini birlikte aldı.

Öğretmen Nagehan RÜZGAR'a başarı sertifikalarını ve "eTWİNNİNG" faaliyetleri kapsamında başarılı çalışmaların yapıldığı Cumhuriyet Ortaokuluna Avrupa kalite belgesini İl Milli Eğitim Müdürümüz KURTARAN verdi.

03-10-201903-10-2019

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.