BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

KURTARAN Batman Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğünü Ziyaret Etti

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut KURTARAN Batman Merkez Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğünü (HEM) ziyaret edip idarecilerden çalışmalar ve devam eden kurslar hakkında bilgi aldı.
KURTARAN Batman Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğünü Ziyaret Etti

 Batman Merkez Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğüne gelişinde İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut KURTARAN'ı HEM Müdürü Bilal SERİK karşıladı. İlk olarak öğretmenler odasında öğretmenlerle bir araya gelen İl Milli Eğitim Müdürümüz KURTARAN, burada bir süre öğretmenlerle sohbet etti. Daha sonra üniversite hazırlık kurslarının devam ettiği sınıfları ziyaret eden KURTARAN, gençlere hazırlık dönemini en iyi şekilde değerlendirmelerini arzuladıkları hedefe ancak inanarak ve çalışarak ulaşabileceklerini söyledi.

 İl Milli Eğitim Müdürümüz KURTARAN: "Sevgili gençler devam ettiğiniz üniversite hazırlık kurslarının hepinize hayırlı olmasını diliyorum. Tabi başarmak için önce inanacaksınız ve bu inançla çok çalışarak hazırlık sürecini en iyi şekilde değerlendireceksiniz. Kendinizi bilgiyle donatarak geleceğe hazırlanmalısınız çünkü insanı hedefine ulaştıran bilgidir. Bakın bakanlığımız öğrencilerimizin geleceğe daha iyi hazırlanmaları için Elektronik Bilişim Ağını kurdu ve zengin bilgi ile öğrencilerimizin ve gençlerimizin hizmetine sundu, bunun yanı sıra dünde Sayın Bakanımız tüm öğrencilerimize her ay için 3 GB ücretsiz internet müjdesini de vererek öğrencilerimizin evlerinde rahatlıkla Elektronik Bilişim Ağından yararlanmalarını sağladı. Sevgili gençler size sunulan tüm imkanlardan azami derecede faydalanarak, çok çalışarak ve çok kitap okuyarak istediğiniz üniversite ve fakültelere yerleşebilirsiniz." diye konuştu.

11-02-202011-02-202011-02-202011-02-2020

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.