BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

KURTARAN Batman Fen Lisesini Ziyaret Etti

Batman Fen Lisesini ziyaret eden İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut KURTARAN, sınıfları ziyaret edip öğrencilerle sohbet etti. Valiliğin desteğiyle temin edilen yardımcı kaynak kitaplarını dağıttı.
KURTARAN Batman Fen Lisesini Ziyaret Etti

Batman Fen Lisesi ziyaretinde İl Milli Eğitim Müdürümüz Mahmut KURTARAN'ı Okul Müdürü İsmet ÜRÜT karşıladı. Okulun son durumu hakkında ÜRÜT'ten bilgi alan İl Milli Eğitim Müdürümüz KURTARAN, daha sonra okuldaki sınıfları ziyaret etti. Öğrencilerle bir süre sohbet eden KURTARAN, öğrencilere Valimiz Sayın Hulusi ŞAHİN'in emriyle valilik tarafından temin edilen yardımcı ders kitaplarını dağıttı. Öğrencilerle yaptığı sohbette kitap okumanın önemine dikkat çeken İl Milli Eğitim Müdürümüz KURTARAN: "Sevgili gençler sizler ilimizin gözbebeği okullarımızdan olan fen lisesinde okuyorsunuz, siz yarınlarımızın bilim insanları olacaksınız, onun için çok çalışıp çok okuyacaksınız. Bugün sorunlarla boğuşan dünyamızın daha güzel bir hale gelebilmesi için kendinizi çok iyi yetiştirmeniz gerekir.

Önümüzde yarı yıl tatili var. Tatile girerken kütüphanedeki kitaplardan ödünç alabilirsiniz. Tatildeki vaktiniz de bol bol kitap okuyun. Zihnin dinlenmesi okumayla olur. Sizlerde tatilde okuyarak dineleceksiniz. Ben şimdiden size iyi tatiller diliyorum." dedi

İl Milli Eğitim Müdürümüz KURTARAN'ın Batman Fen Lisesi ziyaretine Maarif Müfettişleri Koordinatörü Hamit AYDIN ve Şube Müdürü Cemal KONAKÇI eşlik ettiler.

Fen Lisesi ziyareti sonrası İl Milli Eğitim Müdürümüz KURTARAN, Batman Fen Lisesini gezmek ve bilgi sahibi olmak için ziyarete gelen Zorköy Ortaokulu öğrencileri ile okul bahçesinde bir süre sohbet edip hatıra fotoğrafı çektirdi.

14-01-202014-01-202014-01-2020

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.