BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Kurtaran, Başarılı Öğrencileri Konuk Etti

1.Dönem Ortak Sınavlarında 120 sorunun tümünü doğru cevaplayan başarılı öğrenciler, İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Kurtaran’ı ziyaret ettiler.
Kurtaran, Başarılı Öğrencileri Konuk Etti

İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Kurtaran, Mehmet Şimşek İmam Hatip Ortaokulundan Yasemin Ekmiş, Atatürk Ortaokulundan Simanur Beyaz, Doğa Kolejinden Hüseyin Baran Oktay ve TED Kolejinden Buğra Keser’i öğretmen ve okul müdürleriyle beraber makamında konuk ederek kutladı.

İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Kurtaran; “Sizleri tebrik ediyorum, başarınızın devamını diliyorum. Başarınızda emeği olan öğretmenlerinize, okul idarecilerinize ve bu başarıda büyük pay sahibi olan ailelerinize teşekkür ediyorum. Temennim bu başarınızın akranlarınıza ve sizden küçük kardeşlerinize güzel bir örnek olmasıdır. Başarınız ve mutluluğunuz bizi mutlu eder. Sizler önünüze hedefler koyarak daha büyük başarılara ulaşmak için daha çok çalışmalısınız.  Çok çalışarak gelecekte kendinize, ailenize, ülkemize, milletimize ve tüm insanlara faydalı ve güzel hizmetlerde bulununuz.

Yaşadığımız coğrafya çok önemli bir coğrafya bu coğrafyada yaşamanın bir bedeli var. Coğrafyamızın kıymetini biliyoruz ama daha çok bileceğiz. Bu coğrafyaya sahip çıkmak ve sahip olduğumuz medeniyetin gereği olarak adalet dağıtmak için güçlü olmalıyız. Güçlü olmak için, geleceğimiz için ve ülkemiz için çok okuyacağız, bilgi sahibi olacağız. Güzel olan bilgilerimizi davranışa dönüştüreceğiz. Bilgi sadece sınav için elde edilecek bir şey değildir. En iyi bilgi hayata dair olan bilgidir. Bir kez daha sizi kutluyor, bu başarıda emeği olan herkese teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

Gerçekleşen ziyaretin sonunda başarılı öğrencilere çeşitli hediyeler veren İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Kurtaran, günün anısına hatıra fotoğrafı çektirdi. 

06-01-201706-01-201706-01-201706-01-201706-01-201706-01-2017

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.