BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Kurtaran, 'Arkadaş' Kitabının Dağıtım Programına Katıldı

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut KURTARAN, Millî Eğitim Bakanlığımızın ilkokul öğrencileri için hazırladığı 'Arkadaş' adlı tatil kitabının dağıtım programına katıldı.
Kurtaran, 'Arkadaş' Kitabının Dağıtım Programına Katıldı

Gültepe Mahallesi'nde bulunan Gültepe İlkokulunda düzenlenen programa İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut KURTARAN, Şube Müdürü Faik GÜNDÜZ, okul müdürleri, veliler ve temsili öğrenciler katıldı. Programda Batman'da eğitim gören 53 Bin ilkokul öğrencisine gönderilecek 'Arkadaş' adlı tatil kitabı öğrencilere dağıtılmaya başlandı.

 Programda konuşan İl Milli Eğitim Müdürümüz KURTARAN: "Bakanlığımız tarafından ilkokul 1. 2. 3. ve 4. sınıfı okuyan öğrencilerimizin yaz aylarında takip edebilecekleri, eğlenerek eğitim alabilecekleri bir kitap hazırlandı. Hazırlanan 'Arkadaş' tatil adlı kitabını öğrencilerimize ulaştırmaya başladık. İlimiz genelinde eğitim gören 53 bin ilkokul öğrencimize bu faydalı kitabı ulaştıracağız. Bu kitabımızla birlikte öğrenciler hem eğlenecek hem de okuyacak. Öğrencilerimize iyi tatiller dilerim." dedi.

13-07-202013-07-202013-07-202013-07-2020

 

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.