BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Kurtaran, Aday Öğretmenlerle Bir Araya Geldi

İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Kurtaran aday öğretmenlere yönelik düzenlenen “Aday Öğretmen Bilgilendirme Toplantısında” genç öğretmenlerle bir araya geldi.
Kurtaran, Aday Öğretmenlerle Bir Araya Geldi

TP Fatma Zehra Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi konferans salonunda gerçekleşen toplantıya İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Kurtaran ve aday öğretmenler katıldı. Toplantısında genç öğretmenlere konuşan İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Kurtaran: “Değerli öğretmen arkadaşlarım, öncelikle şehrimize hoş geldiniz. İlimize sizin gibi genç ve umut saçan öğretmenlerin atanmasından büyük bir heyecan duyuyoruz. Sizlerde gördüğüm bu heyecanın gençlerimize umut olacağına inanıyorum. Bu heyecanınızı hiçbir zaman kaybetmememiniz dileğiyle öğretmenlik hayatınızda başarılar diliyorum. Milli Eğitim Camiası ülkemizin ve şehrimizin en büyük kurumudur. Okuyan, araştıran ve sorgulayan bireyleri topluma kazandırmakla görevliyiz. Bir toplumun yaşam kaynağı okumaktır. Rabbimizin bizlere ilk emri “OKU” olmuştur. Bizim medeniyetimiz kitap medeniyetidir. Size tavsiyem her daim yanınızda, elinizin altında bir kitabın olmasıdır. Kıymetli genç meslektaşlarım, öğretmenlik hayatınızda tekrardan hepinize başarı diliyorum.” dedi.

 İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Kurtaran’ın konuşmasının ardından İl Koordinatörlüğü yetkilileri adaylık eğitimi süreci ile ilgili aday öğretmenlere bilgi verdi.

31-10-201731-10-201731-10-201731-10-2017

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.