BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Kültür ve Milli Eğitim Eski Bakanı Sayın Hüseyin ÇELİK İlimizi Ziyaret Etti

Kültür ve Milli Eğitim Eski Bakanı Sayın Hüseyin ÇELİK, Batman ziyareti kapsamında okul ziyaretinde bulundu, "Eğitimde Yüreklere Dokunmak" konulu konferans verdi.
Kültür ve Milli Eğitim Eski Bakanı Sayın Hüseyin ÇELİK İlimizi Ziyaret Etti

İlk olarak valilik ziyaretinde bulunan Kültür ve Milli Eğitim Eski Bakanı Hüseyin ÇELİK daha sonra Beşiri ilçesine bağlı Yontukyazı İlkokulu ve Ortaokulu ziyaret etti.

Beşiri Yontukyazı köyü okul ziyaretinde Eski Bakan Hüseyin ÇELİK'i Beşiri Kaymakamı Mahmut ŞENER ve İl Milli Eğitim Müdürümüz Mahmut KURTARAN, karşıladı. Burada sınıfları ziyaret eden Eski Bakan ÇELİK, öğrencilerle sohbet edip öğrencilere çeşitli hediyeler verdi.

"Eğitimde Yüreklere Dokunmak" Konferansı

Kültür ve Millî Eğitim Eski Bakanı Hüseyin ÇELİK; Batman Üniversitesi, Batman İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Batman Bahçeşehir Koleji iş birliğiyle ilk gün Batman Üniversitesinde, ziyaretinin ikinci günü ise Batman Bahçeşehir Koleji konferans salonunda salgın tedbirleri dikkate alınarak "Eğitimde Yüreklere Dokunmak" konulu konferans verdi. Konferansa; Valimiz Hulusi ŞAHİN,  Batman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İdris DEMİR, İl Milli Eğitim Müdürümüz Mahmut KURTARAN, davetliler ile ilimizdeki okul idarecileri ve öğretmenler katıldı.

 Konferansın sonunda Valimiz tarafından Sayın Hüseyin ÇELİK'e ziyaretlerinden dolayı plaket takdim edildi.

26-05-202126-05-202126-05-202126-05-202126-05-2021

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.