Kültür Ortaokulu Yılsonu Etkinliğine Veli İlgisi
Kültür Ortaokulu öğretmen ve öğrencilerinin hazırladığı yılsonu etkinliğinde, öğrenciler hünerlerini ve eserlerini sergilediler.![Kültür Ortaokulu Yılsonu Etkinliğine Veli İlgisi](/meb_iys_dosyalar/2015_06/k_11095718_kltrortaokuluylsonuetkinliinevelilgisi13.jpg)
İl Kültür Turizm Müdürlüğünde gerçekleşen yıl sonu etkinliğine, Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet Çelik, Şube Müdürü Beşir Tileği, Okul Müdürleri, öğretmenler, öğrenciler ve veliler katıldı. Etkinlikte fuaye salonunda, öğretmen ve öğrencilerin, 2014-2015 Eğitim-Öğretim yılı boyunca yaptıkları çalışmaların; fotoğraf, resim sergisi ve geri dönüşüm defilesi sergilendi. Konferans salonunda ise Öğrencilerin ingilizce tiyatro oyunu, şiir dinletisi , keman, gitar dinletisi, koro çalışmaları ve halk oyunları gösterisi yapıldı. Açılışını Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet Çelik´in yaptığı etkinlik, katılımcıların beğenisini kazandı.
Kültür Ortaokulu Müdiresi Zeynep Yaylı etkinlikte, Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çelik´e okul öğretmenlerinin çekmiş olduğu fotoğraflardan birini hediye ederek, eğitim camiasının çalışmalarına verdiği destekten dolayı, Milli Eğitim Müdürü Çelik´e teşekkür etti.
Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet Çelik’de Kültür Ortaokulu yılsonu etkinliğinde emeği geçen idareci öğretmen ve öğrencileri kutladı etkinliğe yoğun ilgi gösteren velilere teşekkür etti.