BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Kozluk Merkez Anaokulunda "Telafide Ben De Varım" Etkinlikleri

"Telafide Ben de Varım" eğitim programı kapsamında Kozluk Merkez Anaokulu'nda etkinlik düzenlendi.
Kozluk Merkez Anaokulunda

Kozluk Merkez Anaokulu bahçesinde düzenlenen etkinliğe İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut KURTARAN'ın eşi Sayın Hülya KURTARAN, Milli Eğitim Şube Müdürü Bilgiye PALA ve Anaokulu Müdürleri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

Sayın Hülya KURTARAN ve Şube Müdürü PALA, "Telafide Ben de Varım" programı kapsamında yapılan çalışmalar hakkında Okul Müdürü Naim KONGÜL'den bilgi aldılar.

"Telafide Ben de Varım" eğitim programında minik öğrenciler, birbirinden farklı etkinliklerde doyasıya eğlendiler. Minik öğrencilerle yakından ilgilenen Sayın KURTARAN, öğrencilerle birlikte etkinliklere katıldı.

Bakanlığımız tarafından okullarda başlatılan "Telafide Ben de Varım" programı, 31 Ağustos'a kadar sürecek. Gönüllülük esasına göre öğrenciler, öğretmenler ve velilere yönelik eğitim faaliyetlerini içeren programda eğitim faaliyetleri; "fiziksel", "sosyal duygusal", "akademik gelişim" ve "özel eğitim alanı" olmak üzere dört ana temaya uygun planlanacak. Program kapsamında; bilimsel, sosyal, kültürel, sportif eğitim faaliyetleri ve etkinliklerle ilgili ayrıntılara "https://telafidebendevarim.meb.gov.tr" adresinden erişilebilecek.

09-07-202109-07-2021

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.