BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

‘Kitap Kurdu Projesi’ İşbirliği Protokolü İmzalandı

İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü arasında ‘Kitap Kurdu Projesi’ işbirliği protokolü imzalandı.
‘Kitap Kurdu Projesi’ İşbirliği Protokolü İmzalandı

İl Kültür ve Turizm Müdürlüğünde gerçekleşen ‘Kitap Kurdu Projesi’ işbirliği protokolü imza törenine İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Kurtaran, İl Kültür ve Turizm Müdür Vekili M. İhsan Aslanlı ve kurum şube müdürleri katıldı. İş birliği protokolünü İl Milli Eğitim Müdürlüğü adına il Milli Eğitim Müdürü Mahmut Kurtaran, İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü adına da İl Kültür ve Turizm Müdür Vekili M. İhsan Aslanlı imzaladı. Yapılan işbirliği protokolünün öğrencilere hayırlı uğurlu olması dileğinde bulunuldu.

İki kurum arasında imzalanan ve öğrencilerde okuma kültürünün oluşması açısından önemli olan  ‘Kitap Kurdu Projesi’ kapsamında öğrencilere ilkokul, ortaokul ve lise düzeyinde kitaplar verilecek. Ayrıca protokol kapsamında Mayıs ayı içinde öğrencilerin katılımı ile çeşitli etkinlikler yapılacak.

09-02-201709-02-201710-02-201710-02-2017

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.