BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

'Kazanım Değerlendirme Uygulaması' Bilgilendirme Toplantıları Yapıldı

  Bakanlığımız Ölçme Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürlüğünün yurt geneli yapacağı 'Kazanım Değerlendirme Uygulaması' okul müdürleri bilgilendirme toplantıları yapıldı.
'Kazanım Değerlendirme Uygulaması' Bilgilendirme Toplantıları Yapıldı

Müdürlüğümüz hizmet binasında gerçekleşen kazanım değerlendirme uygulaması okul müdürleri bilgilendirme toplantılarının ilki sabah saat 10'da Şube Müdürleri Ahmet ÇIN, Murat YAĞMUR ve ortaokul müdürleri katıldı.

Öğleden sonra saat 14'te ikincisi düzenlenen toplantıya Şube Müdürü Murat YAĞMUR, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri ve lise müdürleri katıldı.

Toplantılarda Müdürlüğümüz Ölçme Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri birimince kazanım değerlendirme uygulamasında dikkat edilecek hususlar hakkında bilgilendirme sunumları yapıldı. Yapılan bilgilendirme sunumlarının ardından toplantılar soru cevap bölümüyle sona erdi.

Ortaokul eğitim kurumları 7 ve 8. sınıf öğrencileri 26 Ekim 2021 tarihinde Türkçe, Fen Bilimleri ve Matematik derslerinden, lise eğitim kurumları 11 ve 12. Sınıf öğrencileri 27 Ekim 2021 tarihinde Türk Dili ve Edebiyatı, Matematik, Fizik, Kimya ve Biyoloji derslerinden yurt geneli eş zamanlı yapılacak kazanım değerlendirme uygulamasına katılacaklar.

22-10-202122-10-202122-10-2021

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.