BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İYEP Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı

İlimiz eğitim veren ilkokul müdürlerine yönelik "İlkokullarda Yetiştirme Programı (İYEP)" bilgilendirme toplantısı yapıldı.
İYEP Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı

İl Milli Eğitim Müdürlüğü toplantı salonunda gerçekleşen "İlkokullarda Yetiştirme Programı (İYEP)"  bilgilendirme toplantısına İl Milli Eğitim Müdür Vekili Bahattin ATİLLA, Maarif Müfettişleri Koordinatörü Hamit AYDIN, Şube Müdürü İshak BÜYÜKKAYA, İYEP komisyonu üyeleri ve ilkokul müdürleri katıldı. Toplantı İYEP programının uygulama usul ve esasları ile ilgili İYEP İl Komisyonu Başkanı ve Şube Müdürü İshak BÜYÜKKAYA'nın bilgilendirme konuşmasıyla başladı. Yapılan bilgilendirme konuşmasının ardından toplantıda İl Milli Eğitim Müdür Vekili Bahattin ATİLLA ve Maarif Müfettişleri Koordinatörü Hamit AYDIN kısa birer konuşma yaptılar.

İl Milli Eğitim Müdür Vekili Bahattin ATİLLA; "Değerli meslektaşlarım; "İlkokullarda Yetiştirme Programı (İYEP)" çocukların ortaokula başlayınca okuma ve yazmayı, dört işlemi bilerek gitmeleri açısından çok önemli bir program. Geçmiş yıllarda da buna benzer çalışmalar yapılıyordu. Ama bu çalışmalara zaman ayırma konusunda sıkıntısı yaşanıyordu. Bu anlamada elimizi baya güçlendiren bir program, öğrencileri kazanmak için iyi fırsat. Müdürlüğümüz adına geçen sene yaptığınız başarılı çalışmalardan dolayı hepinize teşekkür ediyor bu yıl yapacağınız çalışmalarınızda da başarılar diliyorum" dedi.

15-10-201915-10-201915-10-201915-10-201915-10-2019

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.