BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürleri Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

 "2021-2022 Eğitim-Öğretim Yılı İlçe Milli Eğitim Müdürleri Bilgilendirme ve Değerlendirme Toplantısı" İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut KURTARAN başkanlığında gerçekleşti.     
İlçe Milli Eğitim Müdürleri Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

2021-2022 eğitim-öğretim yılı bilgilendirme ve değerlendirme toplantısında Bakanlığımız ve Sağlık Bakanlığı iş birliğinde hazırlanan "Kovid-19 Salgınında Okullarda Alınması Gereken Önlemler Rehberi" ile 6 Eylül Pazartesi günü başlayacak olan yüz yüze eğitim öncesi yapılan, devam eden ve yapılacak çalışmalarla ilgili son durum değerlendirmesi yapıldı.  

Müdürlüğümüz toplantı salonunda gerçekleşen toplantıya; İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut KURTARAN, Beşiri İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüsamettin AKIN, Gercüş İlçe Milli Eğitim Müdürü Şahabettin KONAKÇI, Hasankeyf İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali TANRIVERDİ, Kozluk İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Nezir SEVİM ve Sason İlçe Milli Eğitim Müdürü Veysi BOZKURT katıldı.

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.