BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Müdürümüz Okul Ziyaretlerine Devam Ediyor

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut KURTARAN, okul ziyaretleri kapsamında Petrol Ortaokulu ve GAP İlkokulunu ziyaret etti.
İl Müdürümüz Okul Ziyaretlerine Devam Ediyor

İlk olarak Petrol Ortaokulunu ziyaret eden İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut KURTARAN, Okul Müdürü Muhammed AKSOY'dan yüz yüze eğitim ile ilgili çalışmalar hakkında bilgi aldı. Daha sonra sınıfları ziyaret eden İl Milli Eğitim Müdürümüz KURTARAN, öğrencilerle bir süre sohbet edip öğrencilerin, maske, mesafe ve temizlik kurallarına dikkat etmelerini istedi. Öğrencilere bol bol kitap okumalarını da tavsiye eden İl Milli Eğitim Müdürümüz KURTARAN 8. Sınıf öğrencilerinden okulda verilecek olan DYK (Destekleme ve Yetiştirme Kursları)'ya katılmalarını istedi.

İl Milli Eğitim Müdürümüz KURTARAN daha sonra okul bünyesinde eğitim veren anasınıflarını ziyaret ederek minik öğrencilerle bir süre sohbet edip öğretmenlerden bilgi aldı.  Öğretmenlere yeni eğitim öğretim yılının hayırlı olmasını dileyen İl Milli Eğitim Müdürümüz KURTARAN, havaların güzel olduğu eğitim süreci içinde minik çocuklar için sınıf yerine açık alanda etkinlikler yapılmasını istedi.

Petrol Ortaokul ziyaretinin ardından GAP ilkokuluna geçen İl Milli Eğitim Müdürümüz KURTARAN teneffüste olan öğrencilerle okulun bahçesinde bir süre sohbet edip okul idarecilerinden bilgi aldı.  

08-09-202108-09-202108-09-202108-09-202108-09-2021

    

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.