BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Müdürümüz Öğrencilerle Ders İşledi

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut KURTARAN, okul ziyaretleri kapsamında Zeynel Bey Anadolu İmam Hatip Lisesini ziyaret edip öğrencilerle birlikte ders işledi.
İl Müdürümüz Öğrencilerle Ders İşledi

Okula geldiğinde İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut KURTARAN'ı Okul Müdürü Cengiz ACAR karşıladı. Okul Müdürü ACAR'dan okulda devam eden yüz yüze eğitim ile ilgili bilgi alan İl Milli Eğitim Müdürümüz KURTARAN, daha sonra okulda yüz yüze eğitim gören öğrencileri sınıflarında ziyaret ederek öğrencilerle birlikte ders işledi. 

Okul bünyesinde bu yıl açılan ve Batman'da ilk olma özelliğini taşıyan Müsiki Sınıfını ziyaret eden İl Milli Eğitim Müdürümüz KURTARAN, öğrencilere başarılar diledi. 

İl Milli Eğitim Müdürümüz KURTARAN: "Sevgili öğrenciler eğitim-öğretim hayatınızda hepinize başarılar diliyorum. Sizler İlimiz Batman için Ülkemiz için insanlık için büyük bir umut ışığısınız.  Çok çalışarak, çok çabalayarak, çok okuyarak, araştırarak gelecekte kendinize, ailenize, ülkemize ve insanlığa faydalı birer fert olacağınıza inanıyorum. Eğitim öğretim hayatınız boyunca hepinize başarılar diliyorum." dedi.

Öğrencilerle ders işledikten sonra İl Milli Eğitim Müdürümüz KURTARAN, öğretmenler odasında öğretmenlerle bir araya gelip öğretmenlerle bir süre sohbet etti.

09-11-202009-11-2020

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.