BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Müdürümüz Kültür İlkokulunda Müzik Atölyesinin Açılışını Yaptı

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut KURTARAN, Kültür İlkokulu ziyaret edip kurulumu tamamlanan 'Müzik Atölyesi'nin açılışını gerçekleştirdi.  
İl Müdürümüz Kültür İlkokulunda Müzik Atölyesinin Açılışını Yaptı

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut KURTARAN, ilk olarak 2020-2021 eğitim-öğretim yılında okul internet siteleri etkin kullanımında il birincisi olan Kültür İlkokulu idareci ve öğretmenlerini bu başarılarından dolayı tebrik etti. Okulun teşekkür belgesini Okul Müdürü Rıfat FIRAT'a vererek kendisini ve öğretmenleri tebrik etti.

Daha sonra sınıfları ziyaret eden İl Milli Eğitim Müdürümüz KURTARAN, minik öğrencilerle bir süre sohbet etti.  Öğretmenlerinden öğrencilerin eğitim durumu hakkında bilgi aldı.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut KURTARAN, Okul ziyaretinde son olarak kurulumu tamamlanan 'Müzik Atölyesi'nin açılışını gerçekleştirdi. Müzik Atölyesinin açılış kurdelesini minik öğrencilerle birlikte kesen İl Milli Eğitim Müdürümüz KURTARAN, müzik enstrümanları ile performanslarını sergileyen minik öğrencileri dinledi. Öğrencileri sergiledikleri performanstan dolayı son derece mutlu olan İl Milli Eğitim Müdürümüz KURTARAN, öğrenci ve öğretmenlerini kutlayıp kendilerine başarılar diledi. 

Müzik atölyesinin okula kazandırılmasıyla ilgili konuşan İl Milli Eğitim Müdürümüz KURTARAN, atölyenin okula kazandırılmasında emeği geçen herkese teşekkür edip müzik atölyesinin minik öğrencilerin sanatsal yeteneklerinin gelişmesine önemli bir katkı sunacağını ifade etti.   

İl Milli Eğitim Müdürümüz KURTARAN'ın Kültür İlkokulu ziyaretine Şube Müdür Ömer TOPRAK eşlik etti.

24-03-202124-03-202124-03-202124-03-202124-03-2021

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.