BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Müdürümüz Kozluk İlçesinde Görev Yapan Gönüllü Öğretmelerle Buluştu

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut KURTARAN, Kozluk ilçesinde görev yapan ve köy okullarını boyama ve güzelleştirme çalışmalarında bulunan gönüllü öğretmenlerle buluşup kendilerine teşekkür belgesi verdi.   
İl Müdürümüz Kozluk İlçesinde Görev Yapan Gönüllü Öğretmelerle Buluştu

Hayırsever vatandaşların katkılarıyla köy okullarını boyama ve güzelleştirme çalışmalarını gönüllü yapan Kozluk ilçesinde görevli öğretmenleri konuk eden İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut KURTARAN, öğretmenlerle bir süre sohbet edip yaptıkları güzel çalışmalarla ilgili bilgi aldı. Öğretmenleri gönüllü olarak yaptıkları başarılı çalışmalarından dolayı kendilerini tebrik edip onlara teşekkür belgesi verdi.

            İl Milli Eğitim Müdürümüz KURTARAN: "Değerli öğretmen arkadaşlar, görev yaptığınız Kozluk ilçemizde kimsenin sizden bir talebi olmadığı halde gönüllü olarak bir araya gelerek köy okullarımızı boyama ve güzelleştirme çalışmalarını özverili bir şekilde yaparak bu konuda herkese güzel bir örneklik oluşturdunuz. Hepinize çok teşekkür ediyorum, göstermiş olduğunuz gayret ve başarılı çalışmalardan dolayı sizi tebrik ediyor çalışmalarınızda başarılar diliyorum." dedi.

Şube Müdürü Abdurrahim KUSEN de hazır bulunduğu ziyaretin sonunda İl Milli Eğitim Müdürümüz KURTARAN, gönüllü öğretmenlere teşekkür belgelerini verip kitap hediye etti. Kozluk ilçesinde görev yapan gönüllü öğretmen grubu ziyaretin ardından Müdürlüğümüzün Kitap Okuma Noktasını ziyaret ettiler.

02-06-202102-06-202102-06-202102-06-2021

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.