BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Müdürümüz Köy Okullarını Ziyaret Etti

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut KURTARAN, okul ziyaretleri kapsamında Çarıklı ve Samanyolu köy okullarını ziyaret edip öğretmen ve öğrencilerle bir araya geldi.  
İl Müdürümüz Köy Okullarını Ziyaret Etti

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut KURTARAN, ilk olarak Batman Merkeze bağlı Çarıklı İlkokulu ve Ortaokulunu ziyaret edip okulda yapılan çalışmalar hakkında idarecilerden bilgi aldı. Daha sonra sınıfları ziyaret eden İl Milli Eğitim Müdürümüz KURTARAN, öğrencilerle bir süre sohbet etti.

İl Milli Eğitim Müdürümüz KURTARAN: "Sevgili öğrenciler, yeni eğitim öğretim yılına yüz yüze eğitim ile başlayarak nihayet okullarımıza kavuştuk. Okullardan tekrar uzak kalmak istemiyorsak yüz yüze eğitimin devam etmesi istiyorsak maske, mesafe ve temizlik kurallarına uymalıyız. Ailemizde hala aşılarını olmamış büyüklerimiz varsa onlardan aşı olmalarını istemeliyiz. Geçen senelerin telafisi için derslerinize çok iyi çalışıp bol bol kitap okumalısınız." dedi.

Daha sonra öğretmenlerle bir araya gelen İl Milli Eğitim Müdürümüz KURTARAN: "Değerli meslektaşlarım, yüz yüze başlayan yeni eğitim öğretim yılında çocukların geçmişte yaşadıkları öğrenme kayıpları en aza indirecek şekilde gayretli olmalıyız. Bize emanet edilen çocukları en iyi şekilde geleceğe hazırlamalıyız. Her bir öğrencimiz bizim için kıymetli birer hazinedir. Bu yüzden her öğrencimizin okuluna sağlıklı bir şekilde devam etmesi için bütün olanaklarımızı seferber edeceğiz." dedi.        

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut KURTARAN, daha sonra Kozluk ilçesine Bağlı Samanyolu köyüne geçerek Samanyolu İlkokulu ve Ortaokulunu ziyaret etti. Okul ziyaretinde sınıfları ziyaret eden İl Milli Eğitim Müdürümüz KURTARAN, bir süre öğrencilerle sohbet etti. Öğrencilere bol bol kitap okumayı tavsiye eden İl Milli Eğitim Müdürümüz KURTARAN daha sonra öğretmenler odasında öğretmenlerle bir araya geldi.

27-09-202127-09-202127-09-202127-09-2021

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.