BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Müdürümüz Güneykent Anaokulunu Ziyaret Etti

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut KURTARAN, yarıyıl tatiline girme sebebiyle Güneykent Anaokulunu ziyaret edip öğretmenlerle bir araya geldi.
İl Müdürümüz Güneykent Anaokulunu Ziyaret Etti

Anaokuluna gelişinde İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut KURTARAN'ı Anaokulu Müdürü Erkan TELEKE karşıladı. Anaokulunu gezip Okul Müdürü TELEKE'den bilgi alan İl Milli Eğitim Müdürümüz KURTARAN, son olarak öğretmenlerle bir araya gelip onlarla bir süre sohbet etti.

Öğretmenlerden devam eden yüz yüze eğitim ve okullarında uyguladıkları projeler hakkında bilgi alan İl Milli Eğitim Müdürümüz KURTARAN, öğretmenlere teşekkür edip 2020-2021 eğitim öğretim yılı yarıyıl tatili olması sebebiyle öğretmenlere sağlıklı bir tatil geçirmeleri temennisinde bulundu. Tatile giren öğretmenlere tatil vesilesiyle kitap hediye etti.

Öğretmenlerle bir süre sohbet eden İl Milli Eğitim Müdürümüz KURTARAN: "Değerli Meslektaşlarım, dünyayı olumsuz etkileyen salgın sürecinde gerek uzaktan eğitimle gerekse de yüz yüze eğitimle hem öğrencilere hem de velilere yönelik güzel çalışmalar yaptınız. Çocuklarımızın bu salgın sürecinde eğitimlerinin aksamamaları adına yaptığınız bu özverili çalışmalardan ötürü sizlere teşekkür ediyorum. Bugün 2020-2021 eğitim öğretim yılı yarıyıl dönemini tamamlayarak tatile giriyoruz, şimdiden sizin şahsınızda tüm öğretmen arkadaşlarımıza iyi tatiller diliyorum. Dileğimiz 15 Şubat'ta başlayacağımız eğitim öğretimin ikinci dönemine yüz yüze eğitime başlayarak öğrencilerimizin okullarına ve arkadaşlarına kavuşmalarını görmek." dedi.

Anaokulu ziyaretinde İl Milli Eğitim Müdürümüz KURTARAN'a Şube Müdürü Abdurrahim KUSEN eşlik etti

22-01-202122-01-202122-01-202122-01-202122-01-2021

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.