BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Müdürümüz Fen Lisesi Öğrencilerini Ağırladı

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut KURTARAN, İl Müdürlüğümüz tarafından hayata geçirilen Okuma Grupları projesinde yer alan Fen Lisesi öğrencilerini konuk etti.
İl Müdürümüz Fen Lisesi Öğrencilerini Ağırladı

Öğrencileri ve öğretmenlerini makamında konuk eden İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut KURTARAN, öğrencilerle bir süre sohbet edip Okul Müdürü İsmet ÜRÜT ve Öğretmenleri Merve ÖTER'den yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı.

İl Milli Eğitim Müdürümüz KURTARAN: "Değerli Arkadaşlar, salgın döneminden dolayı bir süre eğitim hayatımıza uzaktan eğitimle devam ettik. Siz değerli öğrencilerimiz her türlü zorluğa rağmen birçok güzel çalışmayı hayata geçirdiniz. Salgın döneminin bütün olumsuz şartlarına rağmen bu şekilde başarılı çalışmalar yapmanızdan ötürü sizleri gönülden tebrik ediyorum. Salgın dönemini bir fırsat olarak değerlendirip kitap okuma programları, çevrim içi panellerimiz, yazdığınız yazılar ve kitap okuma konusundaki projeleriniz ile birçok kişiye örnek oldunuz. Bu güzel çalışmalarınızdan dolayı sizleri, Okul Müdürümüz İsmet ÜRÜT'ü ve Öğretmeniniz Merve ÖTER'i tebrik ediyorum." dedi.

Programın sonunda yaptıkları başarılı çalışmalardan dolayı Batman Fen Lisesi Okuma Grubu öğrencilerine, Okul Müdürü İsmet ÜRÜT'e ve öğretmen Merve ÖTER'e; İl Müdürümüz Sayın Mahmut KURTARAN tarafından teşekkür belgesi verildi.

18-06-202118-06-202118-06-2021

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.