BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Müdürümüz Fatma Aliye Fen Lisesi Öğrencileriyle Bir Araya Geldi
İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut KURTARAN, Kitap Okuma Noktasını ziyaret eden Fatma Aliye Fen Lisesi okuma grubu öğrencileriyle bir araya gelip kitap ve okuma kültürü üzerine öğrencilerle sohbet etti.![İl Müdürümüz Fatma Aliye Fen Lisesi Öğrencileriyle Bir Araya Geldi](/meb_iys_dosyalar/2022_10/21170938_DSC_4716.jpg)
Kitap Okuma Noktasını ziyaret eden Fatma Aliye Fen Lisesi öğrencileri ve öğretmenleriyle bir araya gelip sohbet eden İl Milli Eğitim Müdürümüz KURTARAN, yapılan tüm çalışmalarının amacının gençlerin geleceğe daha iyi hazırlanması olduğuna dikkat çekti.
İl Milli Eğitim Müdürümüz KURTARAN, bu anlamlı çalışmalarından dolayı öğrencileri ve onlara rehberlik eden öğretmenlerini tebrik etti.