BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Müdürümüz En Temiz Sınıfı Kutladı

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut KURTARAN, okul ziyaretleri kapsamında Batman İlkokulunu ziyaret edip öğretmen ve öğrencilerle bir araya geldi. 
İl Müdürümüz En Temiz Sınıfı Kutladı

Batman İlkokulunu ziyaret eden İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut KURTARAN, Okul Müdürü Ömer Faruk BİLGİN'den okulda yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı. Daha sonra sınıfları ziyaret eden İl Milli Eğitim Müdürümüz KURTARAN, minik öğrencilerle bir süre sohbet edip öğrencilere kitap hediye etti.

İl Milli Eğitim Müdürümüz KURTARAN, son olarak değerler eğitimi kapsamında düzenlenen okulun en temiz sınıfı etkinliğinde Eylül ayının en temiz sınıfı olmaya hak kazanan 2/D sınıfında gerçekleşen kutlama etkinliğine katıldı. Sınıfı güzel bir şekilde temiz tutan öğrencileri kutlayan İl Müdürümüz öğrencilerdeki bu farkındalıktan dolayı veli ve öğretmenlere teşekkür etti.

İl Milli Eğitim Müdürümüz KURTARAN, Batman İlkokulu ziyaretinin ardından güçlendirme çalışmalarının devam ettiği Cumhuriyet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi binasına geçerek devam eden çalışmaları yerinde inceledi.

12-10-202112-10-202112-10-202112-10-2021

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.