BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Müdürümüz Emekliye Ayrılan ATİLLA'ya Hizmetlerinden Dolayı Teşekkür Etti

Bakanlığımız bünyesinde çeşitli kademlerde (Öğretmen, Okul Müdürü, Milli Eğitim Müdür Vekilliği) görev yapan ve Müdürlüğümüzde de üç yılı aşkın bir süredir Milli Eğitim Müdür Yardımcılığı görevini sürdüren ve emekliye ayrılan İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Sayın Bahattin ATİLLA için tören düzenlendi.
İl Müdürümüz Emekliye Ayrılan ATİLLA'ya Hizmetlerinden Dolayı Teşekkür Etti

Müdürlüğümüz toplantı salonunda gerçekleşen törene İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut KURTARAN, İl Müdür Yardımcıları, Maarif Müfettişleri Koordinatörü ve Şube Müdürleri katıldı.

Törende bir konuşma yapan İl Milli Eğitim Müdürümüz KURTARAN: "Değerli Arkadaşlar uzun yıllardır alnının akıyla devletimize hizmet eden ve bugün emekliye ayrılan Sayın Bahattin ATİLLA Müdürümüze emeklilik hayatında sıhhat ve afiyet diliyorum. Birlikte görev yaptığımız süre zarfında Bahattin Bey'in gerçek bir devlet adamı olduğuna şahit olduk. Kendisine verilen ve üzerine düşen her görevi bugüne kadar hakkıyla yerine getirdi. Batman Milli Eğitim Müdürlüğü olarak bu şekilde değerli bir çalışma arkadaşımız olduğu için gururlu ve mutluyuz. Bundan sonraki süreçte de her zaman kendisinin engin bilgi ve tecrübelerinden faydalanmaya devam edeceğiz.  Kendisinin de bu bilgi birikimi ve tecrübesini bizimle paylaşacağından eminim. Bu nedenle Bahattin Müdürümüze kurumumuzda bir oda da tahsis edeceğiz. Bu şekilde kurum olarak kendisinden ve tecrübelilerinden faydalanmaya devam edeceğiz.

İl Müdürlüğümüzdeki görev süresi içinde göstermiş olduğu üstün gayret ve hizmetlerden dolayı tekrardan Sayın ATİLLA'ya teşekkür ediyor bundan sonraki yaşantısında sıhhat ve esenlikler diliyorum." dedi.

Törende kısa bir konuşma yapan İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı ATİLLA ise: "Birlikte çalışmaktan onur duyduğum başta İl Müdürümüz Sayın KURTARAN ve siz değerli çalışma arkadaşlarım olmak üzere her kademedeki tüm meslektaşlarıma ve çalışma arkadaşlarıma teşekkür ediyorum." dedi.  

Yapılan konuşmaların ardından İl Milli Eğitim Müdürümüz KURTARAN emekliye ayrılan ATİLLA'ya teşekkür plaketi ve tablo hediye etti. İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları adına İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Zübeyir YILMAZ ve Şube Müdürleri adına da Şube Müdürü Mehmet Şirin TEMİZ, ATİLLA'ya birer hediye sundular. Töreni hatıra fotoğraf çekiminin ardından sona erdi. 

16-12-202016-12-202016-12-202016-12-2020

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.