BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Müdürümüz Destekleme ve Yetiştirme Kursunu Ziyaret Etti

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut KURTARAN, Halk Eğitim Merkezi bünyesinde Fen Lisesi 12. sınıf öğrencileri için açılan Destekleme ve Yetiştirme Kursunu ziyaret etti.
İl Müdürümüz Destekleme ve Yetiştirme Kursunu Ziyaret Etti

İl Milli Eğitim Müdürümüz KURTARAN, destekleme ve yetiştirme kurslarının yapıldığı sınıfları ziyaret edip öğrencilerle bir süre sohbet etti.

İl Milli Eğitim Müdürümüz KURTARAN: "Sevgili gençler, eğitim hayatınıza güzel bir yön verme amacıyla destekleme ve yetiştirme kurslarında ders görüyorsunuz. Bu anlamlı çabanızdan ötürü sizleri tebrik ediyorum.

Önümüzdeki süreçte hayatınızın tümüne yön verecek bir sınava gireceksiniz. Amacımız gireceğiniz bu sınavda sizlerin en iyi sonuçları almanız. Alacağınız bu başarılı sonuçlarla hem ailelerinizin hem de bizlerin yüzlerini güldüreceksiniz. Batman Fen Lisesi öğrencilerimizi sınav sonucunda Türkiye'de ilk sıralarda görmek istiyoruz. Bu başarının sağlanması adına sizlere her türlü desteği sunuyoruz ve sunmaya devam edeceğiz. Sizler de planlı ve programlı çalışarak gereken başarıya ulaşacağınıza inanıyorum.  Şimdiden hepinizi başarılar diliyorum." dedi.

Ziyaret sırasında İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut KURTARAN'a Milli Eğitim Şube Müdürleri Abdurrahim KUSEN ve Abdussamed ORAL eşlik etti.

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.