BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Müdürümüz, Çevrimova ve Yenipınar Okullarını Ziyaret Etti

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut KURTARAN, okul ziyaretleri kapsamında Çevrimova Köyü İlkokulu ve Ortaokulu ile Beşiri Yeni Pınar Köyü İlkokulu ve Ortaokulunu ziyaret etti.
İl Müdürümüz, Çevrimova ve Yenipınar Okullarını Ziyaret Etti

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut KURTARAN, ilk olarak Batman Merkeze bağlı Çevrimova köyü ilk ve ortaokulunu ziyaret etti. İl Milli Eğitim Müdürümüz KURTARAN, okula gelişinde Okul Müdürü Dindar YİĞİT tarafından karşılandı. Okulu gezip okul hakkında Okul Müdürü YİĞİT'ten bilgi aldı. Öğretmenler odasında öğretmenlerle bir araya gelen İl Milli Eğitim Müdürümüz KURTARAN, öğretmenlerle bir süre sohbet etti. İl Milli Eğitim Müdürümüz KURTARAN, Sağlık Bakanlığının ve Bakanlığımızın belirlediği temizlik kurallarına gösterilen hassasiyet için okul idarecilerine ve öğretmenlere teşekkür edip gerekli hassasiyetin devam etmesini istedi. KURTARAN, daha sonra sınıf ziyaretlerinde bulunarak minik öğrencilerle bir süre sohbet etti.

İl Milli Eğitim Müdürümüz KURTARAN, Çevrimova ilk ve ortaokulu ziyaretinin ardından Beşiri Yenipınar köyü ilk ve ortaokulunu ziyaret etti. Okul Müdürü Cuma DEMİRHAN tarafından karşılanan İl Milli Eğitim Müdürümüz KURTARAN, okulu gezip okul müdürü DEMİRHAN'dan bilgi aldı. Daha sonra sınıf ziyaretlerinde bulunarak öğrencilerle bir süre sohbet eden İl Milli Eğitim Müdürümüz KURTARAN, son olarak öğretmenlerle bir araya gelip öğretmenlere kitap hediye etti.

23-10-202023-10-202023-10-2020

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.