BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Müdürümüz, Cerrahi Maske Üretimi Yapılan Atölyeyi Ziyaret Etti

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut KURTARAN, Batman Mesleki Eğitim Merkezini ziyaret edip cerrahi maske üretimi yapılan atölyeyi ziyaret etti.
İl Müdürümüz, Cerrahi Maske Üretimi Yapılan Atölyeyi Ziyaret Etti

Batman Mesleki Eğitim Merkezine gelişinde İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut KURTARAN'ı Batman Mesleki Eğitim Merkezi Müdürü Ferit ALTUN ve Batman Kültür Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Necati TUNÇ karşıladı.

Batman Kültür Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Moda ve Tasarım Teknoloji Alanı öğrencilerinin eğitim gördüğü dikim atölyesini ziyaret eden İl Milli Eğitim Müdürümüz KURTARAN, cerrahi maske üretimi ile ilgili idareci ve öğretmenlerinden bilgi aldı. Öğrencilerle bir süre sohbet eden İl Milli Eğitim Müdürümüz KURTARAN, gösterdikleri üstün çabadan dolayı tebrik edip başarılarının devamını diledi.   

İki eğitim kurumumuzun ortak çalışmasıyla Batman Kültür Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Moda ve Tasarım Teknoloji Alanı öğrencileri, Batman Mesleki Eğitim Merkezi dikim atölyesinde mesleki eğitim görmenin yanı sıra ürettikleri maske ile okullarımızın maske ihtiyacını karşılıyor.

15-01-202115-01-202115-01-2021

   

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.