BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Müdürlüğümüzün Haftalık Koordinasyon ve Değerlendirme Toplantısı Yapıldı
İl Müdürlüğümüzün Haftalık Koordinasyon ve Değerlendirme Toplantısı, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut KURTARAN başkanlığında gerçekleşti.![İl Müdürlüğümüzün Haftalık Koordinasyon ve Değerlendirme Toplantısı Yapıldı](/meb_iys_dosyalar/2022_02/07173956_DSC_4689.jpg)
Müdürlüğümüz toplantı salonunda gerçekleşen koordinasyon ve değerlendirme toplantısına; İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut KURTARAN, Maarif Müfettişleri Koordinatörü, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları ve Şube Müdürleri katıldı. Toplantıya 2021-2022 Eğitim öğretimin ikinci döneminin hayırlı olmasını dileyerek başlayan İl Milli Eğitim Müdürümüz KURTARAN gündemdeki konularla ilgili yaptığı değerlendirme ve bilgilendirme konuşmasının ardından toplantı görüş ve önerilerle sona erdi.