BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Müdürlüğümüz ve EYUDER Arasında 'Eğitimde İş Birliği Protokolü' İmzalandı

İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz ile Eğitim Yöneticileri ve Uzmanları Derneği (EYUDER) arasında 'Eğitimde İş birliği Protokolü' imzalandı.
İl Müdürlüğümüz ve EYUDER Arasında 'Eğitimde İş Birliği Protokolü' İmzalandı

Eğitim Yöneticileri ve Uzmanları Derneği (EYUDER) Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Adem ÇİLEK ve derneğin Batman yönetim kurulu üyelerini makamında konuk eden İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut KURTARAN, konuklarıyla bir süre sohbet etti. EYUDER Yönetim Kurulu Başkanı ÇİLEK'e derneğin öğretmen eğitimlerine yönelik yaptığı katkılarından dolayı teşekkür etti. Gerçekleşen ziyarette yeni dönemde yapılacak eğitim çalışmalarıyla ilgili yapılan hazırlıklar konuşuldu. Daha sonra İl Milli Eğitim Müdürümüz KURTARAN ile Eğitim Yöneticileri ve Uzmanları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı ÇİLEK tarafından 'Eğitimde İş birliği Protokolü' imzalandı.

Ziyaret sonunda İl Milli Eğitim Müdürümüz KURTARAN öğretmen eğitimleri çalışmalarına katkılarından dolayı Eğitim Yöneticileri ve Uzmanları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı ÇİLEK'e teşekkür plaketi verdi.

15-10-202015-10-2020

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.