BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Mahmut KURTARAN’ın 2017-2018 Eğitim-Öğretim Yılı Açılış Mesajı

İl Milli Eğitim Müdürümüz Mahmut KURTARAN’ın 2017-2018 Eğitim-Öğretim Yılı Açılış Mesajı

Maarif Camiamızın Değerli Mensupları;

18 Eylül Pazartesi günü ilk zilin çalmasıyla 2017-2018 eğitim-öğretim yılına başlamanın heyecanını hep birlikte yaşayacağız.  

Eğitim, toplumsal yaşamımıza yön vermede, geleceğe yönelik adımlarımızı daha sağlam atmada ve ülkemizin farklı alanlar da başarıya ulaşmasında vazgeçilmez bir öğedir. Bizlerde, yarınlarımızın teminatı olan çocuklarımızın geleceğe hazırlanması hususunda idarecilerimizden öğretmenlerimize, bütün maarif kadromuzla köklü ilim geleneğimizi ihya edebileceğimiz, geleceğin nesillerini yarınlara en iyi şekilde hazırlayabileceğimiz, ilmi, fikri, sosyal, kültürel ve manevi alanlarda gelişimlerini sağlayabileceğimiz bir eğitim öğretim yılı geçirmek için bütün hazırlıklarımızı yapmış bulunuyoruz.

Geçtiğimiz yıl maarif camiası olarak eğitim noktasında gösterdiğimiz özverili gayret neticesinde ilimiz adına elde etmiş olduğumuz başarıların yeni eğitim öğretim yılında da artarak devam edeceğine yürekten inanıyorum. 

Bu düşüncelerle ve iyi dileklerle 2017-2018 eğitim-öğretim yılının; her biri ayrı ayrı birer eğitim neferi olan öğretmenlerimize, yarınlarımızın teminatı olan sevgili öğrencilerimize ve öğrencilerimizi geleceğe hazırlama konusunda bizlerin en büyük destekçisi olan velilerimize, kısacası tüm eğitim camiamıza hayırlar getirmesini en kalbi duygularla temenni ediyorum.

                                                                                                                                  Mahmut KURTARAN

                                                                                                                           Batman İl Milli Eğitim Müdürü

 

 

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.