BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz ve Türk Kızılayı Arasında Protokol İmzalandı

İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz ve Türk Kızılayı arasında "Gönüllü Kan Bağışçısı Kazanılması ve Bilinçlendirilmesi"ne ilişkin iş birliği protokolü imzalandı.
İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz ve Türk Kızılayı Arasında Protokol İmzalandı

İl Milli Eğitim Müdürlüğünde gerçekleşen iş birliği protokolü imza törenine İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut KURTARAN, Kızılay Batman Kan Merkezi Müdürü Dr. Hakkı İPEK ve Şube Müdürü Şirin TEMİZ katıldı.

 İmzalanan protokolün amacı toplumda kan bağışı bilincinin oluşturulması ve gönüllü, düzenli ve bilinçli kan bağışçısı kazanımının sağlanmasıdır. Protokol kapsamında gönüllü kan bağışçısı kazanımı ve kök hücre eğitimleri verilecek.

 ""Gönüllü Kan Bağışçısı Kazanılması ve Bilinçlendirilmesi"ne ilişkin iş birliği protokolü İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut KURTARAN ve Kızılay Batman Kan Merkezi Müdürü Dr. Hakkı İPEK tarafından imzalandı.

 Protokol imza töreninde konuşan İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut KURTARAN, Türk Kızılay'ın Türkiye ve Dünya üzerindeki öneminden söz edip Türk Kızılayı heyetini yaptıkları önemli çalışmalardan dolayı teşekkür etti. Milli Eğitim Ailesi olarak her zaman Kızılay'ın çalışmalarına destek vereceklerini belirtti.

23-06-2020

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.