BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Ticaret Borsası Arasında İş Birliği Protokolü İmzalandı

İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile Batman Ticaret Borsası arasında ‘Mesleki ve Teknik Eğitim Okul Yönetim Kurulu Çalışmaları İşbirliği Protokolü’ imzalandı.
İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Ticaret Borsası Arasında İş Birliği Protokolü İmzalandı

Batman Ticaret Borsası hizmet binasında gerçekleşen işbirliği protokolü imza törenine İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Kurtaran, Batman Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Arif Güneş, MEM Şube Müdürü, Abdulvahap Hınç ve Batman Ticaret Borsası yönetim kurulu üyeleri katıldı. İki kurum arasında hayata geçirilen işbirliği protokolünü İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Kurtaran ve Batman Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Arif Güneş imzaladı.

İmzalanan iş birliği protokolünün hayırlı olmasını dileyen İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Kurtaran; “İki kurum arasında işbirliğini arttıracak olan bu protokol aynı zamanda mesleki ve teknik eğitim alanında öğrenim gören öğrencilerimize de yetişme imkânı sağlayacaktır. Bu protokolün Batman’a hayırlı uğurlu olmasını diliyorum.” dedi.

Batman Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Arif Güneş de imzalanan iş birliği protokolünün ilimize ve öğrencilere hayırlı olmasını diledi.  

06-01-201706-01-201706-01-201706-01-201706-01-2017

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.