BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Sene Başı Rehber Öğretmenler Toplantıları Yapıldı

  2023-2024 Eğitim-Öğretim Yılı İl Rehber Öğretmenler/Psikolojik Danışmanlar Sene Başı Toplantısı, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut KURTARAN başkanlığında gerçekleşti.
Sene Başı Rehber Öğretmenler Toplantıları Yapıldı

İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü konferans salonunda gerçekleşen rehber öğretmenler birinci dönem sene başı toplantılarına İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut KURTARAN, Şube Müdürü Abdurrahman KARDAŞ, Rehberlik Araştırma Müdürü (RAM) Mustafa ÇAKAN ve İlimiz merkez ve ilçelerde eğitim veren okullarda görev yapan rehber öğretmenler katıldı.

İlk toplantı sabah saat 10.00'da anaokulu ve ilkokullarda görev yapan rehber öğretmenler öğleden sonra saat 13.00'da yapılan ikinci toplantıya ise ortaokul ve liselerde görev yapan rehber öğretmenler katıldı. Rehber öğretmenlere hitap eden İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut KURTARAN, eğitim hayatında rehber öğretmenlere önemli görevler düştüğüne dikkat çekti.

İl Milli Eğitim Müdürümüz KURTARAN: "Değerli arkadaşlar, öncelikle eğitim ailemize yeni katılan arkadaşlara hoş geldiniz diyor, görevlerinin ilimiz eğitimi adına hayırlı olmasını diliyorum. Uzun yıllardan beri kadim topraklarımızın modern kenti olan Batman'da hizmet veren arkadaşlarıma ayrıca teşekkür ediyorum.

Çocuklarımızın fıtratlarının temiz kalması ve bozulmaması için çocuklarımıza çok iyi bir eğitim vermeliyiz. Çocuklarımızın en iyi eğitimi almaları için bütün arkadaşlarımız ile birlikte gece gündüz demeden çaba sarf ediyoruz. Gece gündüz demeden mesai kavramı gözetmeden öğrencilerimizin geleceği için bütün fedakarlıkları sergileyen öğretmenlerimize sizin yanınızda teşekkür ediyorum." dedi.

19-09-202319-09-202319-09-2023

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.