BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Eğitim Müfettişleri Sene Başı Bilgilendirme ve Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

  İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz Eğitim Müfettişleri Sene Başı Bilgilendirme ve Değerlendirme Toplantısı, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut KURTARAN başkanlığında gerçekleşti.
Eğitim Müfettişleri Sene Başı Bilgilendirme ve Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

Müdürlüğümüz idari kat toplantı salonunda İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut KURTARAN başkanlığında gerçekleşen toplantıya; Eğitim Müfettişleri Başkanı Sayın Hamit AYDIN, eğitim müfettişleri ve eğitim müfettiş yardımcıları katıldı.

Toplantı, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut KURTARAN'ın konuşmasıyla başladı. İl Müdürümüz, müfettişlerin eğitimde önemli bir rol üstlendiğini ve üstlendikleri rehberlik çalışmalarından dolayı kendilerini takdir ettiğini ifade etti. Ardından, toplantının gündem maddeleri üzerinde görüşmeler yapıldı ve yapılan değerlendirmeler paylaşıldı.

Toplantıda, rehberlik ve denetimlerle ilgili istatistiki bilgiler paylaşıldı. Eğitim müfettişlerinin rehberlik çalışmaları ve denetimlerinin önemi vurgulanarak eğitim kalitesinin artırılması ve hedeflenen başarı düzeyine ulaşılması için yapacakları çalışmaların önemi üzerinde duruldu.

Ayrıca Toplantıda ARGE'de görevli öğretmen Derya KAHRAMAN tarafından EBAP projesi konusunda, İSG Koordinatörü Hasan AYDINLIK ise İş Sağlığı ve Güvenliği konusunda Eğitim Müfettişlerine birer sunum gerçekleştirdiler.

19-09-202319-09-2023

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.