BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Kurtaran, Mesleki Çalışma Programına Katılan Öğretmenleri Ziyaret Etti

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut Kurtaran Mehmet Emin Şimşek İlkokulunu ziyaret etti, burada devam eden haziran dönemi Mesleki Çalışma Programı hakkında Okul Müdüründen bilgi alıp öğretmenlerle bir araya geldi.
Kurtaran, Mesleki Çalışma Programına Katılan Öğretmenleri Ziyaret Etti

Okula gelişinde İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut Kurtaran'ı Okul Müdürü Mehmet Arif Bulut karşıladı. Okulda devam eden öğretmen Mesleki Çalışma Programı ile ilgili Okul Müdüründen bilgi alan Kurtaran, daha sonra öğretmenler odasında öğretmenlerle bir araya geldi. Burada öğretmenlere hitap eden Kurtaran konuşmasında öğretmenlerin belirli dönemlerde katıldığı Mesleki Çalışmaların önemine dikkat çekti. Cuma günü sona erecek olan programın ardından başlayacak olan tatil için öğretmenlere iyi tatiller diledi.

Eğitim öğretim yılı boyunca özverili çalışmalardan dolayı sizlere ve tüm öğretmenlerimize teşekkür ediyorum diyen, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut Kurtaran, "Değerli Öğretmen arkadaşlarım malumunuz Bakanlığımız öğretmen eğitimleri konusunda çok ciddi bir program hazırlıyor. Çünkü biz biliyoruz ki öğretmene nitelik kazandırılmadığı müddetçe eğitimde nitelikten bahsetmek mümkün değildir. Biz öğretmenlerin mesleki açıdan sürekli kendini geliştirmesi gerekiyor. Zaman hızlı geçiyor ve kendimizi yenileme konusunda çok aciz oluyoruz. Bizim bu manada kendimizi geliştirmeye ihtiyacımız var. Özellikle öğretmenler için bu çok hayati bir husustur. Çünkü çocuklarımız hem zihnen hem de bedenen sürekli yenilenmekteler.''

27-06-201927-06-201927-06-201927-06-201927-06-2019

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.