BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
'HAYATA REHBERLİK' EĞİTİMLERİ
'HAYATA REHBERLİK PROJESİ EĞİTİMLERİ' DEVAM EDİYOR'...!['HAYATA REHBERLİK' EĞİTİMLERİ](/meb_iys_dosyalar/2021_12/13123629_WhatsApp_Image_2021-11-30_at_14.05.15.jpg)
Yoğun katılım ile gerçekleştirilen 'HAYATA REHBERLİK PROJESİ 'eğitimlerinin ikinci ayağı olan 'VERİMLİ DERS ÇALIŞMA TEKNİKLERİ' eğitimi 30.11.2021 tarihinde psikolojik danışman/rehber öğretmen Sedat KURT tarafından yapılmıştır.Rehberlik Araştırma Merkezi tarafından hazırlanan 'HAYATA REHBERLİK PROJESİ' ile öğrencilerin bilgi ve farkındalık düzeylerinin arttırılması,akademik başarılarının yükseltilmesi,sınav stratejileri hakkında doğru bilgi edinmeleri hedeflenmektedir.