BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Gazi MTAL'de 'Mesleki Eğitimde 1000 Okul' Proje Toplantısı Yapıldı

Bakanlığımızca yurt genelinde hayata geçirilen 'Mesleki Eğitimde 1000 Okul' projesi bilgilendirme toplantılarının üçüncüsü Batman Gazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde gerçekleşti.   
Gazi MTAL'de 'Mesleki Eğitimde 1000 Okul' Proje Toplantısı Yapıldı

Batman Gazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi konferans salonunda gerçekleşen 'Mesleki Eğitimde 1000 Okul' projesi bilgilendirme toplantısına İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut KURTARAN, Şube Müdürü Akın ARI, Okul idaresi ve öğretmenler katıldı. Toplantı öncesi okulu gezip incelemelerde bulunan İl Milli Eğitim Müdürümüz KURTARAN Okul Müdürü Abdulvehap ASLAN'dan okulda yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı. Okuldaki incelemenin ardından bilgilendirme toplantısı İl Milli Eğitim Müdürümüz KURTARAN'ın konuşmasıyla başladı.

'Mesleki Eğitimde 1000 Okul' projesinin amacı ve hedefi ile ilgili bilgi veren İl Milli Eğitim Müdürümüz KURTARAN, projenin öğrencilere, öğretmenlere, ilimize ve ülkemize hayırlı olmasını diledi.

Toplantı görüş ve önerilerle sona erdi.

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.