Erasmus+, eTwinning ve Eğitimde İyi Örnekler Bilgilendirme Semineri
Batman İl Milli Eğitim Müdürlüğü AR-GE birimi tarafından 'Erasmus+', 'eTwinning' ve 'Eğitimde İyi Örnekler' konusunda öğretmenlerimize bilgilendirme semineri verildi.![Erasmus+, eTwinning ve Eğitimde İyi Örnekler Bilgilendirme Semineri](/meb_iys_dosyalar/2019_12/20164400_DSC_0075.jpg)
Batman İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü konferans salonunda gerçekleşen bilgilendirme seminerine, Valimizin Eşi Hanımefendi Ebru ŞAHİN, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Faik GÜNDÜZ, AR-GE birimi, okul müdürleri ve öğretmenler katıldı. İl Milli Eğitim Şube Müdürü Faik GÜNDÜZ'ün açış konuşmasıyla başlayan seminerde AR-GE Biriminde görevli koordinatörlerden Nagehan RÜZGAR "eTwinning", Mehmet Şerif ŞAHİN "Erasmus+ Projeleri" konularında sunumlarını yaparken, Umran AYMAZ ise 'Eğitimde İyi Örnekler' konusunda sunum yaptı. Seminer soru cevap bölümüyle sona erdi.