BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri

Tüm Okul, Kurum Müdürlüklerine;

Yenilikçi uygulamaların eğitim sistemimize kazandırılması, öğrenci ve öğretmenlerimize daha iyi eğitim ve öğretim imkânlarının sunulması amacıyla  yürütülen başarılı çalışmalara verilen "Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri”nin dördüncüsü 2015-2016 eğitim ve öğretim yılında gerçekleştirilecektir.
Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri’ne ilgi Genelge´de belirtilen koşullara sahip  her tür ve kademedeki eğitim  kurumlarında görev yapan öğretmen ve yöneticiler ile lise ve üstü düzeyde öğrenim gören öğrenciler  başvuru yapabileceklerdir. Başvurular 4 Nisan-4 Mayıs 2016 tarihleri arasında http://eoyo.meb.gov.tr/Login.aspx  adresi üzerinden elektronik ortamda yapılacaktır.
Elektronik ortamda ve saha ziyareti ile yapılacak olan değerlendirmeler sonucu ödül almaya hak kazanan çalışmalar, bölgesel ve Bakanlık düzeyinde düzenlenecek törenlerle ödüllendirilecektir

 

Genelge ve EK DOSYALAR için tıklayınız.

 

  Abdurrahman KARDAŞ

İl Milli Eğitim Şube Müdürü

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.