BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Eğitim Senden Hayırlı Olsun Ziyareti
![Eğitim Senden Hayırlı Olsun Ziyareti](/meb_iys_dosyalar/2015_10/k_08174305_new_dsc_0002.jpg)
Göreve başlayan Milli Eğitim Müdürü Hasan Aslan’a hayırlı olsun ziyaretleri yoğun bir şekilde devam ediyor.
Batman’da bulunan Eğitim Sen Genel Başkanı Kamuran Karaca ve Sendika Kadın Sekreteri Ebru Yiğit, beraberlerinde Eğitim Sen Batman Şube Başkanı Aziz Turgay ile birlikte, Milli Eğitim Müdürü Hasan Aslan’ı makamında ziyaret ederek, hayırlı olsun dileğinde bulundular.