BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Eğitim Kurumları Müdürler Kurulu Toplantıları KURTARAN Başkanlığında Yapıldı

"Eğitim Kurumları Müdürler Kurulu Toplantıları" İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut KURTARAN başkanlığında gerçekleşti.
Eğitim Kurumları Müdürler Kurulu Toplantıları KURTARAN Başkanlığında Yapıldı

İl Milli Eğitim Müdürlüğü hizmet binasında bulunan toplantı salonunda gerçekleşen Eğitim Kurumları Müdürler Kurulu Toplantılarının ilki saat 10.00'da gerçekleşti. Toplantıya İl Milli Eğitim Müdürümüz Mahmut KURTARAN, Maarif Müfettişleri Koordinatörü Hamit AYDIN, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları, Şube Müdürleri, ilimiz merkez ve merkeze bağlı köy okullarında eğitim veren anaokul ve ilkokul müdürleri katıldı. Saat 14.00'da gerçekleşen ikinci toplantıda İl Milli Eğitim Müdürümüz Mahmut KURTARAN ortaokul müdürleriyle bir araya geldi. Toplantı Maarif Müfettişleri Koordinatör Yardımcısı Murat GÜNDEM'in maarif müfettişleri tarafından okullara yapılan okul ziyaretleriyle ilgili bilgilendirme sunumuyla başladı. Yapılan bilgilendirmenin ardından toplantı İl Milli Eğitim Müdürümüz KURTARAN'ın, okul müdürlerine yaptığı konuşmayla devam etti.

3 Şubat Pazartesi günü başlayacak olan 2019-2020 eğitim öğretim yılı ikinci döneminin öğrencilere, eğitim camiasına ve milletimize hayırlı olmasını dileyen İl Milli Eğitim Müdürümüz KURTARAN, ikinci dönemin ilk haftasında öğrencilere deprem ve deprem anında ve sonrasında nasıl hareket edilmesi gerektiği hakkında bilgilendirmelerin yapılmasını istedi.

KURTARAN, konuşmasında öğrenci devamsızlığıyla mücadeleden öğrencilerin yetenek ve becerilerinin geliştirilmesine, öğrencilerde okuma kültürünün oluşturulmasından velilerin eğitim sürecine dâhil edilmesine kadar gündemdeki konularla ilgili çocukların en iyi şekilde geleceğe hazırlanması için idareci ve öğretmenlerin hep birlikte her zamankinden daha fazla çalışmaları gerektiğini belirtti. KURTARAN, konuşmasının sonunda geride kalan birinci dönemde tüm idareci ve öğretmenlere sergiledikleri özverili çalışmalardan dolayı teşekkür edip ikinci dönemde yapacakları çalışmalar için başarılar diledi.   

30-01-202030-01-202030-01-202030-01-202030-01-2020

 

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.