BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

DÖGEP Ekim 2020 Toplantısı Yapıldı

İlimiz merkez okullarında görevli Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenlerinin katılımıyla 'Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmen Gelişim Programı' (DÖGEP) Ekim 2020 Toplantısı yapıldı.
DÖGEP Ekim 2020 Toplantısı Yapıldı

İlimiz Merkez ilkokul, ortaokul ve liselerdeki Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenleriyle Din Öğretimi Genel Müdürlüğünün her yıl Kalite Takip Sistemi (KTS) Bünyesinde takip ettiği DÖGEP toplantısına İlimiz merkez okullarında görevli Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenleri katıldı. Ekim 2020 DÖGEP Toplantısında Batman Anadolu Lisesi Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni Muhammed BALBAY "Din Öğretiminde Yapılan Yaygın Hatalar, Yaşanan Sorunlar, İhtilaflı Konu ve Eleştiriler, Çözüm Önerileri ve Temel Yaklaşımlar" konulu bir sunum gerçekleştirdi.Canlı Bağlantı şeklinde gerçekleşen toplantıda bir konuşma yapan İl Milli Eğitim Şube Müdürü Mustafa Remzi KOÇ katılımcılara katılımlarından dolayı teşekkür etti.

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.