BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Din Öğretimi Genel Müdürümüz Nazif YILMAZ Batman'da Öğrenci ve Öğretmenlerle Bir Araya Geldi

Din Öğretimi Genel Müdürümüz Sayın Nazif YILMAZ, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut KURTARAN ve İl Müftüsü Sayın Turgut ERHAN; Kozluk ilçemizde örgün eğitimle birlikte hafızlık eğitimi alan öğrencileri ve Batman Merkez Gazi Anadolu İmam Hatip Lisesi'ni ziyaret ettiler.
Din Öğretimi Genel Müdürümüz Nazif YILMAZ Batman'da Öğrenci ve Öğretmenlerle Bir Araya Geldi

Din Öğretimi Genel Müdürümüz Sayın Nazif YILMAZ, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut KURTARAN ve İl Müftüsü Sayın Turgut ERHAN; ilk olarak Kozluk İlçemizde Millî Eğitim Bakanlığı Din Öğretimi Genel Müdürlüğümüzün başlattığı "Örgün Eğitimle Birlikte Hafızlık Eğitimi Projesi" kapsamında eğitim veren "Bilge Erkek Yatılı Hafızlık ve Kur'an Kursu"nu ziyaret ederek hafızlık eğitimi alan öğrencilerle bir araya geldiler.

Ziyarette, kurs öğreticilerinden bilgi alan Sayın YILMAZ; kursta eğitim gören öğrencilerle yakından ilgilenerek onlarla bir süre sohbet etti. "Hafızlık Eğitimini" çok önemsediğini ve Hafızlık eğitiminin geleceğimiz adına umut verici olduğunu belirten Sayın YILMAZ, kurs öğreticilerini ve öğrencileri tebrik ederek çalışmalarında başarılar diledi.

Kozluk ziyaretinin ardından Batman Merkez Gazi Anadolu İmam Hatip Lisesi'ni ziyaret eden Din Öğretimi Genel Müdürümüz YILMAZ, İl Milli Eğitim Müdürümüz KURTARAN ve İl Müftüsü ERHAN burada okul idarecileri ve öğretmenlerle bir araya gelip Okulun fiziki durumu, öğrenciler ve okulda yürütülen çalışmalar hakkında bilgi aldılar.

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.